کامپیوتر

اینترنت، نرم افزار، مبانی، جواب به سوالات

چگونه یک فایل autorun درست کنیم

نحوه ی ساخت اتوران با نرم افزار Autorun Pro Enterprise

توضیحات :

نرم افزار Longtion AutoRun Pro Enterprise که امروز با معرفی آن در خدمت شما عزیزان هستیم یکی از برترین نرم افزار ها در زمینه ی ساخت اتوران می باشد که در آن شما نیازی به دانش برنامه نویسی نخواهید داشت. شما هیچ نیاز به برنامه نویسی ندارید ولی احساس یک برنامه نویس را خواهید داشت زیرا نتیجه کار شما در این نرم افزار بسیار زیبا خواهد بود. کار در این نرم افزار به صورت کاملا بصری می باشد؛ بدین شکل شما در طراحی صفحه نخستین فایل اتوران خود اشیاء موجود را از طریق کشیدن و رها کردن اضافه می کنید یا تغییر مکان می دهید و سپس برای هر شیء یک وظیفه به خصوص تعریف می کنید. یادگیری و استفاده از این نرم افزار بسیار ساده است و حتی کاربران مبتدی نیز می توانند برای نرم افزار ها یا فایل های مالتی مدیا ی خود، فایل های اتوران بسازند.

از قابلیت های دیگر این نرم افزار ساخت اتوران برای برنامه های کاربردی حرفه ای می توان به ساخت سی دی های اتوران اشاره کرد که کاربر را قادر میسازد تا پس از طراحی صفحه ی اتوران، آن را به همراه فایل های مورد نیاز بر روی CD یا DVD رایت نماید که پس از آن دیسک به صورت اتوران اجرا خواهد شد؛ لازم به ذکر شما می توانید اتوران ایجادی را بر روی درایو های فلش USB نیز انتقال دهید. Longtion AutoRun Pro Enterprise شامل بانک هایی قدرتمند از اتوران های آماده است که کاربر را قادر به ایجاد تغییرات کرده و از این طریق کاربر می تواند اتورانی سفارشی، جذاب و جدید ایجاد کند؛ همچنین شما می توانید برای افزایش جذابیت اتوران خود از موسیقی در پس زمینه ی اتوران استفاده کنید. شما عزیزان هم اینک می توانید آخرین ویرایش این نرم افزار را از وب سایت دانلود رایگان دریافت و برای افزایش جذابیت برنامه ها یا فایل های مالتی مدیای خود اتورانی زیبا بسازید و لذت ببرید.

نرم افزار ساخت اتوران برنامه های کاربردی حرفه ای - Longtion AutoRun Pro Enterprise 13.1.0.351

امکانات نرم افزار ساخت اتوران برای برنامه های کاربردی حرفه ای

  • ساخت سریع و آسان فایل های اتوران
  • ساخت اتوران به صورت کاملا بصری و بدون نیاز به کد نویسی
  • امکان افزودن ویدیو و نمایش بر روی اتوران
  • امکان افزودن و نمایش فایل های متنی و صفحات وب
  • امکان افزودن منو و زیر منو در اتوران
  • امکان افزودن عکس به اتوران با پشتیبانی از فرمت های مختلف
  • امکان افزودن موسیقی به پس زمینه ی اتوران
  • بانکی کامل و قدرتمند از اتوران های آماده با قابلیت سفارشی سازی
  • امکان رایت بر روی CD یا DVD و قرار دادن روی USB فلش ها

شما می توانید با این نرم افزار دکمه هایی ایجاد کنید که هم متن دارند و هم عکس. شما حتی می توانید از آیکون هایی که دارید استفاده کنید. مثلا من برای بازی همسایه ی جهنمی یک اتوران ساختم.

دانلود نرم افزار

پسورد : www.fdl.ir

+ نوشته شده در  جمعه بیست و چهارم خرداد 1392ساعت 20:35  توسط کسری علی نژاد  |